• Przetwórstwo Naturalne - Rozszerzenie

Przetworstwobelka2-strona001.png

NAJBLIŻSZY TURNUS
turnus "rozszerzenie": wkrótce więcej informacji

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z cyklu Przetwórstwo Naturalne, których organizatorami są:
Fundacja Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych oraz Herbinarium Ośrodek Zielarstwa i Terapii Naturalnych.

Cykl Przetwórstwo Naturalne powstał w odpowiedzi na potrzeby zielarzy i miłośników ziół oraz medycyny naturalnej, którzy poszukiwali wiedzy
o prostym i efektywnym przetwarzaniu surowców zielarskich, soli, minerałów i dawnych substancji leczniczych.
Wykłady dotyczące fitoterapii i lecznictwa przeplatają się z praktycznymi warsztatami ilustrującymi omawiane treści.

Niewielka grupa zajęciowa umożliwia zachowanie dużego komfortu podczas turnusu.

PrzetworstwobelkapodstawyRZ-strona001.png

Zajęcia przeprowadzane podczas turnusu "Rozszerzenie" są przeznaczone dla osób, które miały styczność z zielarstwem i naturoterapią, ale nie posiadały odpowiednich warunków do praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy. Wykłady w przystępny sposób wprowadzają do najważniejszych tematów,
natomiast zajęcia warsztatowe pozwalają w przemienić zdobytą wiedzę w użyteczne przetwory i preparaty.

Przetworstwobelkaprogram-strona001.png

W piątek (XX) dzień warsztatowy trwa od 15:00 do 19:00.
W sobotę (XX) dzień warsztatowy trwa od 10:00 do 18:00.
W niedzielę (X) dzień warsztatowy trwa od 9:00 do 16:00.

W sobotę i niedzielę przewidziano jednogodzinną przerwę obiadową.

PROGRAM AKTUALIZOWANY NA BIEŻĄCO!

TYTUŁ | DATA | 15:00-19:00

TYTUŁ | DATA | 10:00-18:00

TYTUŁ | DATA | 9:00-16:00

Przetworstwobelkainformacje-strona001.png

Uczestniczenie w Przetwórstwie Naturalnym - Rozszerzenie jest możliwe wyłącznie po wykupieniu uczestnictwa.
Wstęp na zajęcia tylko po podaniu numeru w pełni opłaconego zamówienia.
Strona umożliwiająca dokonanie zakupu i realizację płatności uruchomi się po kliknięciu na banner "WYKUP UCZESTNICTWO".

PrzetworstwoWykup-strona001.png

Miejsce zajęć:
Herbinarium Ośrodek Zielarstwa i Terapii Naturalnych
Biesowo 10, 11-300 Biskupiec

Koszt uczestnictwa w Przetwórstwie Naturalnym - Rozszerzenie wynosi XXX złotych.
Cena nie obejmuje wyżywienia oraz zakwaterowania.

Polecamy noclegi w niedalekich (4 km) Wilimach: ośrodki Żeglarska Zatoka i Gościniec pod Dębem.

Wszystkie wykonane podczas zajęć wyroby pozostają własnością uczestników. Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking.
Na miejscu, w wybrane dni, będzie możliwość skorzystania z wyżywienia obiadowego organizowanego przez lokalne Koło Gospodyń Wiejskich.

Przetworstwobelkainformacje-strona001(1).png

Dodatkowe informacje o warsztatach można uzyskać u naszego konsultanta Michała Sekuły (784-911-403) oraz e-mailowo (fundacja@instytutzielarstwa.pl).

BelkaHerbinarium-strona001(4).png

Zastrzegamy możliwość zmiany prowadzącego lub zaplanowanych zajęć w przypadku wystąpienia zdarzeń nieprzewidzianych oraz losowych.

• Sklep zamknięty